Nejen na Dobešce, ale i v domovském prostoru BabyBubec se můžete tešit na představení o Noemově arše a to konkrétně 25.1.2015 od 15:00 na Řeporyjském náměstí!

Noemova archa je loutková podívaná na motivy biblického příběhu o Noemovi, jeho rodině, potopě světa, velké lodi, zvířatech a krásné duze nakonec.

Představení je veselou férií s detektivní zápletkou. Je vhodné pro děti, jejich rodiče, prarodiče…, zkrátka pro všechny od 3 do 100let.

 

Hraje: Divadelní studio Bubec: Arjana Shameti a Renáta Kubišová

Scénář: Arjana Shameti a Čestmír Suška

Scéna a loutky: Václav Krčál

Režie: Čestmír Suška

 

Divadelní studio Bubec je součástí Sochařského studia Bubec se sídlem v Praze Řeporyjích. Divadelní studio se od roku 2004 aktivně věnuje divadelní loutkové arteterapii hospitalizovaných dětí v pražských nemocnicích.

„…dětská postýlka nám slouží jako jeviště. Děti jsou důležitými aktéry našich představení. Hrají, vymýšlejí a hlavně zapomenou na svá trápení. To je naše medicína.

Občas si odskočíme, abychom zdramatizovali vzácné křesťanské /zasuté/texty a předvedly je na jevišti v divadle. Naše představení nejsou primárně pro děti nebo dospělé, jsou pro všechny, kteří mají smysl pro humor a nebojí se hledat pravdu.

Arjana Shameti /ředitelka Divadelního studia Bubec/


Kontakt

Bubec o.p.s.
Tělovýchovná 748
Praha 5 - Řeporyje
603 807 526

BUBEC

divadelní studio